TotalPoll 3 - en to nb_NO translation catalogue (402 entries)

en: Preparing to install <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;
nb_NO: Forbereder installasjon av <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;

en: The template is missing the <code>template.php</code> stylesheet.
nb_NO: Malen mangler stilarket (.css) til <code>template.php</code>.

en: The <code>template.php</code> doesn't contain a valid template header.
nb_NO: Filen <code>templates.php</code> inneholder ikke en gyldig maloverskrift.

en: The template is missing the <code>%s</code> file.
nb_NO: Malen mangler filen <code>%s</code>.

en: The <code>template.php</code> file doesn't contain the minimum required version.
nb_NO: Filen <code>template.php</code> inneholder ikke den minste påkrevde versjonen.

en: This template requires TotalPoll version %s or higher
nb_NO: Denne malen krever TotalPoll versjon %s eller nyere.

en: The extension is missing the <code>extension.php</code> essential file.
nb_NO: Utvidelsen mangler essensiell fil for <code>extension.php</code .

en: The <code>extension.php</code> file doesn't contain a valid extension header.
nb_NO: Filen <code>extension.php</code> inneholder ikke en gyldig utvidelseoverskrift.

en: The <code>extension.php</code> file doesn't contain the minimum required version.
nb_NO: Filen <code>extension.php</code> inneholder ikke den minste påkrevde versjonen.

en: This extension requires TotalPoll version %s or higher
nb_NO: Denne utvidelsen krever TotalPoll versjon %s eller nyere.

en: Do you need “Welcome message” or “Thank you message”? We have got your back! With over 5 customization settings, you definitely have the total control.
nb_NO: Trenger du en "Velkommen melding" eller en "Takk for stemmen melding"? Vi dekker ryggen din! Med mer enn 5 tilpassede alternativer har du total kontroll.

en: Collecting additional information from voters has never been that easy. With our unique 5 different field types, you can absolutely collect everything.
nb_NO: Samling av tilleggsdata fra stemmegivere har aldri vært så enkelt. Med våre unike 5 forskjellige typer felt kan du samle nær sagt alt.

en: Regular vote tracking has been made easy. You can now track votes daily, weekly and monthly. Even, you can track custom field values with votes.
nb_NO: Jevnlig stemmesporing er blitt enkelt. Du kan nå spore stemmer daglig, ukentlig eller månedlig. Du kan til og med spore stemmer fra egne felt.

en: The ability of Totalpoll to reduce votes and results makes it easy for you to specify conditions under which visitors can vote in a poll or see its results.
nb_NO: TotalPolls evne til å begrense stemmer og resultater gjør det enkelt for deg å angi de betingelsene dine brukere kan avgi stemme eller se resultater.

en: Are you planning to switch? You can migrate from WP-Polls and YOP polls easily (and many more plugins are coming).
nb_NO: Tenker du på å bytte? Du kan enkelt migrere fra WP-Polls og YOP polls (og mange fler utvidelser kommer).

en: Give your polls more attraction with Text, Image, Video, Audio, Short code or even HTML.
nb_NO: Gjør dine meningsmålinger mer attraktive med tekst, bilde, video, lyd, shortcodes eller til og med HTML.

en: Trace back every vote, with an informative log to identify any cheating attempts.
nb_NO: Spor hver stemme med en informativ logg for å avsløre forsøk på svindel eller jusk.

en: Make your polls look compelling with customized templates from our store.
nb_NO: Gjør dine meningsmålinger utsøkte med tilpassede maler fra vår butikk.

en: <code>TP_Template</code> can be used now as a prototype for templates.
nb_NO: <code>TP_Template</code> kan nå brukes som en prototype for maler.

en: <code>TP_Extension</code> can be used now as a prototype for extensions.
nb_NO: <code>TP_Extension</code> kan nå brukes som en prototype for utvidelser.

en: <code>TP_Field</code> can be used now as a prototype for custom fields.
nb_NO: <code>TP_Field</code> kan nå brukes som en prototype for felt.

en: <code>TP_HTML</code> is used for HTML manipulation and generation.
nb_NO: <code>TP_HTML</code> brukes for HTML manipulering og generering.

en: <code>TP_Poll</code> is the main class for poll manipulation and rendering.
nb_NO: <code>TP_Poll</code> er hovedklasse for manipulering og gjengivelse av meningsmålinger.

en: <code>TP_Request</code> is used to handle TotalPoll requests.
nb_NO: <code>TP_Request</code> brukes for å håndtere TotalPoll forespørsler.

en: Thank you for using TotalPoll! This update brings several improvements and new features along with fixes of known bugs.
nb_NO: Takk for at du bruker TotalPoll! Denne oppdateringen inneholder flere forbedringer og ny funksjonalitet i tillegg til fiks av kjente problemer.

en: Tips, tutorials and useful WordPress resources.
nb_NO: Tips, veiledninger og nyttige WordPress ressursser.

en: Thank you for installing TotalPoll Pro! We're excited to share tips and tutorials with you to make the most of TotalPoll. Subscribe now and you will receive a tip everyday for a week plus a 20% discount coupon to use in our store.
nb_NO: Takk for at du installerte TotalPoll Pro! Vi er glade for å kunne dele tips og veiledninger slik at du får det meste ut av TotalPoll. Meld deg på nyhetsbrevet nå for å motta daglige tips i en uke samt en kupong for 20% rabatt til vår butikk.

en: Count me in the <a href="%s" target="_blank">weekly newsletter</a>.
nb_NO: Meld meg på <a href="%s" target="_blank">ukentlig nyhetsbrev</a>.

en: Invalid argument passed
nb_NO: Ugyldig argument

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Results Shortcode
nb_NO: Resultater Shortcode

en: Total votes
nb_NO: Totalt antall stemmer

en: Date
nb_NO: Dato

en: You need to <a href="%s">enter your Envato license key</a> in order to update TotalPoll.
nb_NO: Du må angi din <a href="%s">Envato lisensnøkkel</a> for å oppdatere TotalPoll.

en: TotalPoll Extensions
nb_NO: TotalPoll Utvidelser

en: Extensions
nb_NO: Utvidelser

en: TotalPoll Templates
nb_NO: TotalPoll Maler

en: Templates
nb_NO: Maler

en: TotalPoll Store
nb_NO: TotalPoll Butikk

en: Store
nb_NO: Butikk

en: TotalPoll Tools
nb_NO: TotalPoll Verktøy

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: TotalPoll About
nb_NO: TotalPoll Om

en: About
nb_NO: Om

en: TotalPoll Update
nb_NO: TotalPoll Oppdatering

en: Update
nb_NO: Oppdatering

en: TotalPoll Support Center
nb_NO: TotalPoll Support Senter

en: Support / Help
nb_NO: Support / Hjelp

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Next
nb_NO: Neste

en: Done
nb_NO: Utført

en: Welcome!
nb_NO: Velkommen!

en: You can access to your polls and TotalPoll features from this menu.
nb_NO: Fra denne menyen får du tilgang til dine avstemminger og TotalPolls egenskaper.

en: New poll
nb_NO: Ny Avstemming

en: You can create your first poll from this page.
nb_NO: Her kan du lage din første avstemming.

en: From this page you can manage TotalPoll extensions.
nb_NO: Fra denne siden kan du administrere TotalPoll utvidelser.

en: From this page you can manage manage TotalPoll templates.
nb_NO: Fra denne siden kan du administrere TotalPoll tema.

en: Extend TotalPoll functionality and appearance with premium extensions and templates.
nb_NO: Utvid TotalPoll funksjonalitet og utseende med premium utvidelser og tema.

en: Tools for importing, exporting and migrating polls.
nb_NO: Verktøy for import, eksport og migrering av meningsmålinger.

en: Receive updates by activating TotalPoll via Envato license key.
nb_NO: Mptta oppdateringer ved å aktivere TotalPoll med Envato lisensnøkkelen.

en: Visit this page if you need any help with TotalPoll.
nb_NO: Gå til denne siden hvis du trenger hjelp med TotalPoll.

en: First things first, let's give the poll a title i.e. Favorite colors.
nb_NO: Aller først, la oss gi meningsmålingen en tittel, f.eks. Favorittfarge.

en: Question
nb_NO: Spørsmål

en: And of course a question i.e. What is your favorite colors.
nb_NO: Og selvfølgelig spørsmåler du vil stille, f.eks. Hva er din favorittfarge.

en: Choices
nb_NO: Alternativer

en: Now let's introduce poll choices i.e. Red, green and blue.
nb_NO: Nå skal vi sette opp svaralternativene, f.eks. Rød, Grønn og Blå.

en: Bulk insertion
nb_NO: Masseinnsetting

en: Protip: Use bulk insertion when you have already a list of choices.
nb_NO: Protips: Bruk masseinnsetting når du allerede har en liste med svaralternativer.

en: Limitations
nb_NO: Begrensninger

en: Set limitations to match your needs.
nb_NO: Angi begrensningene som er tilpasset dine behov.

en: Results
nb_NO: Resultat

en: Change results settings to match your needs.
nb_NO: Endre resultatinnstillingene til å passe dine behov.

en: Change choices settings to match your needs.
nb_NO: Endre innstillingene for svaralternativ til å passe dine behov.

en: Custom fields
nb_NO: Egne felt

en: You can manage custom fields from this tab.
nb_NO: Du kan administrere egne felt fra denne fanen.

en: Design
nb_NO: Utseende

en: And polish poll's appearance from this one.
nb_NO: Og finpuss meningsmålingens utseende fra denne.

en: Screens
nb_NO: Skjermer

en: Set a "thank you" or "welcome" message from this tab.
nb_NO: Angi en "takk" eller "Velkommen" melding fra denne fanen.

en: Statistics
nb_NO: Statistikk

en: Browse the statistics from this tab.
nb_NO: Utforsk statistikkene fra denne fanen.

en: Logs
nb_NO: Logger

en: You can also browse the logs from this tab.
nb_NO: Du kan også utforske loggene fra denne fanen.

en: Submissions
nb_NO: Innsendelser

en: Lastly, the submissions from this one.
nb_NO: Til slutt, innsendelser fra denne.

en: Paste this shortcode anywhere to embed the poll.
nb_NO: Lim inn shortcode hvor som helst for å bygge inn meningsmålingen.

en: Publish
nb_NO: Publiser

en: You are almost done! Now It's time to publish the poll.
nb_NO: Nesten fullført! Nå er det på tide å publisere meningsmålingen.

en: Reset votes
nb_NO: Tilbakestill stemmer

en: You can use this button to reset choices votes to 0. You can also set votes manually from "votes" field underneath.
nb_NO: Bruk denne knappen for å tilbakestille stemmene til 0. Du kan også manuellt angi stemmer fra feltet "stemmer" under.

en: Thank you!
nb_NO: Tusen takk!

en: By now you are familiar with the basics of TotalPoll. Thank you for your time! If you need any help, please don't hesitate to visit our <a href="%s">support center</a>.
nb_NO: Du er nå kjent med det grunnleggende i TotalPoll. Takk for at du tok deg tid! Trenger du hjelp må du ikke nøle med å besøke vårt <a href="%s">support senter</a>.

en: Are you sure?!
nb_NO: Er du sikker?!

en: Changing the current template requires a page reload. All changes will be saved now. Are you sure?
nb_NO: Endring i gjeldende tema krever en sideoppfrisking. Alle endringer lagres nå. Er du sikker?

en: Time
nb_NO: Tid

en: Browser
nb_NO: Nettleser

en: Version
nb_NO: Versjon

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: User agent
nb_NO: Brukeragent

en: Accepted
nb_NO: Akseptert

en: Denied
nb_NO: Avvist

en: Browse
nb_NO: Utforsk

en: There are no logs.
nb_NO: Ingen logger

en: First
nb_NO: Første

en: Last
nb_NO: Siste

en: One log | %s logs
nb_NO[0]: En logg
nb_NO[1]: %s logger

en: Download
nb_NO: Last ned

en: CSV
nb_NO: KSV

en: or
nb_NO: eller

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: Votes
nb_NO: Stemmer

en: Month
nb_NO: Måned

en: Year
nb_NO: År

en: Platforms
nb_NO: Platformer

en: Choice
nb_NO: Valg

en: Insufficient data to analyze.
nb_NO: Ikke fullstendige data å analysere.

en: Votes over the last 30 days of activity
nb_NO: Stemmer de siste 30 dager

en: Votes casted
nb_NO: Stemmer avgitt

en: Votes casted today
nb_NO: Stemmer avgitt i dag

en: Votes casted this week
nb_NO: Stemmer avgitt denne uken

en: Votes casted this month
nb_NO: Stemmer avgitt denne måneden

en: Votes over months
nb_NO: Stemmer over måneder

en: Votes over years
nb_NO: Stemmer over år

en: Browsers
nb_NO: Nettlesere

en: Print
nb_NO: Skriv ut

en: There are stored submissions, but custom fields must be present to browse them.
nb_NO: Det er lagrede innsendelser men egne felt må være tilgjengelig for å utforske dem.

en: There are no submissions.
nb_NO: Det er ingen innsendelser.

en: One submission | %s submissions
nb_NO[0]: En innsendelse
nb_NO[1]: %s innsendelser

en: TotalPoll will synchronize votes between translations automatically. Therefore, choices must be in the exact order across all translations.
nb_NO: TotalPoll vil synkronisere stemmer automatisk mellom oversettelser. Derfor må valg være i eksakt samme rekkefølge i alle oversettelser.

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Audio
nb_NO: Lyd

en: Rich
nb_NO: Rik

en: Import
nb_NO: Importer

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Choice label
nb_NO: Valg etikett

en: Full audio url
nb_NO: Full lyd url

en: Choice full audio url
nb_NO: Alternativer full lyd url

en: Upload
nb_NO: Last opp

en: Thumbnail audio url
nb_NO: Miniatyrbilde lyd url

en: Choice thumbnail audio url
nb_NO: Alternativer miniatyrbilde lyd url

en: Available sizes
nb_NO: Tilgjendelige størrelser

en: Upload image first
nb_NO: Last opp bilde først

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Choice content
nb_NO: Valg innhold

en: Full image url
nb_NO: Full bilde url

en: Choice full image url
nb_NO: Alternativer full bilde url

en: Thumbnail image url
nb_NO: Miniatyrbilde url

en: Choice thumbnail image url
nb_NO: Alternativer miniatyrbilde url

en: Choice full video url
nb_NO: Alternativer full video url

en: Thumbnail video url
nb_NO: Miniatyrbilde video url

en: Choice thumbnail video url
nb_NO: Alternativer miniatyrbilde video url

en: Checkbox
nb_NO: Avkrysningsboks

en: Name
nb_NO: Navn

en: Field name
nb_NO: Felt navn

en: Field label
nb_NO: Felt etikett

en: Options
nb_NO: Alternativer

en: option_key : Option label
nb_NO: option_key : Alternativer etikett

en: Option per line.
nb_NO: Alternativer pr linje.

en: Default values
nb_NO: Standard verdier

en: Default value per line.
nb_NO: Standard verdi pr linje.

en: Filled (required)
nb_NO: Utfylt (Påkrevd)

en: Field CSS classes
nb_NO: Felt CSS klasser

en: Field classes
nb_NO: Felt klasser

en: Label CSS classes
nb_NO: Etikett CSS klasser

en: Label classes
nb_NO: Etikett klasser

en: Template
nb_NO: Mal

en: Field template
nb_NO: Felt mal

en: %label% for field label.
nb_NO: %label% for felt etikett.

en: %field% for field input.
nb_NO: %field% for felt input.

en: Select
nb_NO: Velg

en: Allow multiple values
nb_NO: Tillat multiple verdier

en: Include in statistics
nb_NO: Inkluder i statistikk

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Validations
nb_NO: Valideringer

en: Default value
nb_NO: Standard verdi

en: Field default
nb_NO: Felt standard

en: Email
nb_NO: E-post

en: Unique
nb_NO: Unik

en: Filter by list
nb_NO: Filter etter liste

en: List
nb_NO: Liste

en: Word per line.
nb_NO: Ord pr linje.

en: "+" before word means white-listed.
nb_NO: "+" før ord betyr hvitlistet.

en: "-" before word means black-listed.
nb_NO: "-" før ord betyr svartlistet.

en: "*" means wildcard.
nb_NO: "*" er wildcard.

en: Regular expression
nb_NO: Vanlig uttrykk

en: Must be a valid regular expression.
nb_NO: Må være et gyldig vanlig uttrykk.

en: Comparison
nb_NO: Sammenligning

en: Must match
nb_NO: Må være identisk

en: Must not match
nb_NO: Kan ikke være identiske

en: Text area
nb_NO: Tekstfelt

en: Rows
nb_NO: Rader

en: Field rows
nb_NO: Felt rader

en: This poll was created with prior version of TotalPoll. Please <a href="%s">migrate your polls</a>.
nb_NO: Denne meningsmålingen ble opprettet med en tidligere versjon av TotalPoll. Vennligst <a href="%s">migrer dine meningsmålinger</a>.

en: Poll
nb_NO: Meningsmåling

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Minimum selection
nb_NO: Minimum valg

en: Maximum selection
nb_NO: Maksimum valg

en: 0 means unlimited.
nb_NO: 0 betyr ubegrenset.

en: Choices per page
nb_NO: Valg pr side

en: Order choices
nb_NO: Sorter valg

en: Heads up! Enabling this along with pagination can cause performance issues.
nb_NO: Hør her! Å slå på dette sammen med pagination kan føre til ytelsesproblemer.

en: Order by
nb_NO: Sorter etter

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Order direction
nb_NO: Sortering

en: Ascending
nb_NO: Stigende

en: Descending
nb_NO: Synkende

en: Allow user submissions
nb_NO: Tillat brukerinnsendelser

en: Hide new submissions for moderation
nb_NO: Skjul nye innsendelser for moderering

en: (Not Activated)
nb_NO: (Ikke Aktivert)

en: (Not Compatible)
nb_NO: (Ikke Kompatibel)

en: Set current settings as defaults
nb_NO: Angi gjeldende innstillinger som standard

en: Reset settings to defaults
nb_NO: Tilbakestill innstillinger til standard

en: Block re-vote by Cookies
nb_NO: Blokker omstemming med Cookies

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Cookies timeout (minutes)
nb_NO: Cookies timeout (minutter)

en: 0 means permanent.
nb_NO: 0 betyr permanent.

en: Block re-vote by IP
nb_NO: Blokker omstemming med IP

en: IP timeout (minutes)
nb_NO: IP timeout (minutter)

en: Filter list
nb_NO: Filter liste

en: IP Per line.
nb_NO: IP pr linje

en: "+" before IP means white-listed / "-" means black-listed / "*" means wildcard
nb_NO: "+" før IP betyr hvitlistet / "-" betyr svartelistet / "*" er wildcard

en: Require membership
nb_NO: Krev medlemskap

en: Membership type
nb_NO: Medlemskapstype

en: Hold Control/Command for multiple selection.
nb_NO: Hold Control/Command for multiple valg.

en: Require reCaptcha
nb_NO: Krev reCaptcha

en: Site Key
nb_NO: Sidenøkkel (Site Key)

en: Secret Key
nb_NO: Hemmelig nøkkel (Secret Key)

en: Limit by quota
nb_NO: Begrens med stemmer

en: Quota (votes)
nb_NO: Kvote (stemmer)

en: Limit by date
nb_NO: Begrens med dato

en: Start date
nb_NO: Start dato

en: End date
nb_NO: Avslutt dato

en: Regenerate poll unique ID
nb_NO: Regenerer meningsmålingens unike ID

en: Current:
nb_NO: Gjeldende:

en: Enable logs
nb_NO: Slå på logger

en: Heads up! Statistics are based on logs.
nb_NO: Hør her! Statistikk er basert på logger.

en: Require vote
nb_NO: Krev stemme avgitt

en: Order results
nb_NO: Sorter resultater

en: Hide results
nb_NO: Skjul resultater

en: Until reaching
nb_NO: Inntill oppnådd

en: Quota
nb_NO: Kvote

en: Results content
nb_NO: Resultat innhold

en: Results fragments
nb_NO: Resultat fragmenter

en: Percentages
nb_NO: Prosent

en: Before voting
nb_NO: Før avstemming

en: After voting
nb_NO: Etter avstemming

en: Could not access filesystem.
nb_NO: Fikk ikke tilgang til filsystemet.

en: Filesystem error.
nb_NO: Filsystem Feil.

en: Could not fully remove the extension(s) %s.
nb_NO: Kunne ikke fjerne utvidelsen(e) %s fullstendig.

en: Upload package
nb_NO: Last opp pakke

en: The package is at the latest version.
nb_NO: Pakken er siste versjon.

en: Update package not available.
nb_NO: Oppdatering av pakke ikke tilgjengelig.

en: Downloading update from <span class="code">%s</span>&#8230;
nb_NO: Laster ned oppdatering fra <span class="code">%s</span>

en: Unpacking the update&#8230;
nb_NO: Pakker ut oppdatering&#8230;

en: Removing the old version of the package&#8230;
nb_NO: Fjerner gammel versjon av pakken&#8230;

en: Could not remove the old package.
nb_NO: Kunne ikke fjerne gammel pakke.

en: Packages updated successfully.
nb_NO: Pakken er oppdatert.

en: Install package not available.
nb_NO: Installasjonspakke er ikke tilgjengelig.

en: Unpacking the package&#8230;
nb_NO: Pakker ut pakken&#8230;

en: Installing the package&#8230;
nb_NO: Installerer pakken&#8230;

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
nb_NO: Laster ned installasjonspakken fra <span class="code">%s</span>&#8230;

en: The package contains no files.
nb_NO: Pakken inneholder ingen filer.

en: Package install failed.
nb_NO: Pakkeinstallasjon feilet.

en: Package installed successfully.
nb_NO: Pakken er installert.

en: Successfully installed the package <strong>%1$s %2$s</strong>.
nb_NO: Pakken <strong>%1$s %2$s</strong> er installert.

en: Return to Templates
nb_NO: Tilbake til temaer

en: Return to extensions
nb_NO: Tilbake til utvidelser

en: User friendly
nb_NO: Brukervennlig

en: With TotalPoll, you can now create polls within 60 seconds! Its user friendly interface was expertly designed to make poll creation hassle-free.
nb_NO: Med TotalPoll kan du nå skape meningsmålinger på under 60 sekunder! Det brukervennlige grensesnittet ble designet for å gjøre opprettelse av meningsmålinger problemfritt.

en: Overall performance
nb_NO: Global ytelse

en: TotalPoll was developed with performance in mind! It functions without a glitch with WordPress.
nb_NO: Totalpoll ble utviklet med tanke på ytelse. Det fungerer knirkefritt med WordPress.

en: Customization
nb_NO: Tilpassing

en: Extensible
nb_NO: Tøyelig

en: The extensibility of TotalPoll makes such extensions and templates possible. Developers can certainly make TotalPoll a step further to suit your needs.
nb_NO: Tøyeligheten av TotalPoll gjør utvidelser og tema mulig. Utviklere kan ta TotalPoll et steg videre for å tilfredsstille dine behov.

en: SEO Friendly
nb_NO: SEO vennlig

en: Search Engine Optimization is a very key factor for every website. Thus, TotalPoll makes polls more search-engine friendly in order to get more search traffic.
nb_NO: Søkemotor optimalisering (SEO) er en kjernefunksjon for enhver nettside. Derfor gjør TotalPoll meningsmålinger mer søkemotor vennlig for å generere mer trafikk.

en: Mobile-first
nb_NO: Mobil først

en: With Totalpoll, you gain more engagement with an optimal viewing experience for your visitors. And your polls will always look amazing whether in a laptop, tablet or a smartphone.
nb_NO: Med TotalPoll oppnår du større engasjement med en optimal visningsopplevelse for dine besøkende. Dine meningsmålinger vil alltid se utsøkt ut uansett datamaskin, nettbrett eller smarttelefon.

en: Voting limitations
nb_NO: Stemmebegrensninger

en: Polls import
nb_NO: Import

en: Take TotalPoll’s functionality a step further with powerful extensions from our store.
nb_NO: Ta TotalPolls funksjonalitet enda et steg videre med kraftfulle utvidelser fra vår butikk.

en: Integration
nb_NO: Integrering

en: Totalpoll integrates your polls everywhere like with a short code, widget or even a direct link.
nb_NO: TotalPoll integrerer dine meningsmålinger overalt med shortcode, widget eller til og med direktelenke.

en: 3rd-party Compatibility
nb_NO: 3djeparts Kompatibillitet

en: TotalPoll is compatible with other plugins like WPML, ACF, WP SUPER CACHE and Others.
nb_NO: TotalPoll er kompatibel med andre utvidelser som WPML, ACF, WP SUPER CACHE og andre.

en: Fields
nb_NO: Felt

en: Request
nb_NO: Forespørsel

en: Welcome to
nb_NO: Velkommen til

en: Version %s
nb_NO: Versjon %s

en: What’s New
nb_NO: Hva er nytt

en: Under the Hood
nb_NO: Under panseret

en: Credits
nb_NO: Omtale

en: Testimonials
nb_NO: Tilbakemeldinger

en: Go to Polls
nb_NO: Gå til meningsmålinger

en: Select bulk action
nb_NO: Velg massehandling

en: Bulk Actions
nb_NO: Massehandlinger

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Deactivate
nb_NO: Deaktiver

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Select All
nb_NO: Velg alt

en: Extension
nb_NO: Utvidelse

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Open this file in the Plugin Editor
nb_NO: Åpne denne filen i utvidelsesredigeringen

en: Edit
nb_NO: Endre

en: Requires
nb_NO: Krever

en: By
nb_NO: Av

en: Extension page
nb_NO: Utvidelsesside

en: No extensions. Browse the <a href="%s">store</a>.
nb_NO: Ingen utvidelser. Bla gjennom butikken.

en: If you have an extension in a .zip format, you may install it by uploading it here.
nb_NO: Om du har en utvidelse i .zip format kan du installere med å laste den opp her.

en: Refresh (new purchases)
nb_NO: Oppfrisk (Nye kjøp)

en: Free!
nb_NO: Gratis!

en: %s Downloads
nb_NO: %s nedlastinger

en: Update to %s
nb_NO: Oppdater til %s

en: Installed
nb_NO: Installert

en: Install
nb_NO: Installer

en: Requires %s
nb_NO: Krever %s

en: Get it
nb_NO: Hent den

en: Buy now
nb_NO: Kjøp nå

en: Support Center
nb_NO: Support Senter

en: Use common keywords for best results.
nb_NO: Bruk vanlige uttrykk for best resultat.

en: Check our knowledge base.
nb_NO: Søk i kunnskapsbasen vår.

en: Have a question? Read the FAQs.
nb_NO: Har du et spørsmål? Les OSSene

en: Open a support ticket.
nb_NO: Åpne en supportsak.

en: Please attach the following information when you open a new ticket.
nb_NO: Vennligst legg ved følgende informasjon når du åpner en ny supportsak.

en: Template page
nb_NO: Temaside

en: No templates. Browse the <a href="%s">store</a>.
nb_NO: Ingen tema. Bla gjennom butikken.

en: If you have a template in a .zip format, you may install it by uploading it here.
nb_NO: Om du har et tema i .zip format kan du installere med å laste det opp her.

en: Polls have been migrated successfully.
nb_NO: Meningsmålinger ble migrert vellykket.

en: The cache has been purged.
nb_NO: Cache er slettet.

en: %d Polls to migrate from YOP-Polls
nb_NO: %d meningsmålinger kan migreres fra YOP-Polls

en: %d Polls to migrate from WP-Polls
nb_NO: %d meningsmålinger kan migreres fra WP-Polls

en: %d Polls to migrate from TotalPoll
nb_NO: %d meningsmålinger kan migreres fra TotalPoll

en: Purge cache
nb_NO: Slett cache

en: %d Polls to export
nb_NO: %d meningsmålinger å eksportere

en: Import polls
nb_NO: Importer meningsmålinger

en: You are currently receiving updates!
nb_NO: Du mottar allerede oppdateringer!

en: Thank you for activating TotalPoll.
nb_NO: Takk for at du aktiverte TotalPoll.

en: Updates
nb_NO: Oppdateringer

en: Do you want to receive updates when released?
nb_NO: Vil du motta oppdateringer når de slippes?

en: Please enter your Envato license key.
nb_NO: Angi din Envato lisensnøkkel.

en: The submitted license key isn't valid. Please check it.
nb_NO: Den angitte lisensnøkkelen er ugyldig. Venligst dobbelsjekk.

en: Activate now!
nb_NO: Aktiver nå!

en: Newsletter
nb_NO: Nyhetsbrev

en: No, thank you
nb_NO: Nei takk

en: Subscribe
nb_NO: Abonner

en: Keep in touch with us!
nb_NO: Hold kontakten med oss!

en: All
nb_NO: Alle

en: Could not fully remove the template(s) %s.
nb_NO: Kunne ikke slette tema(ene) %s fullstendig.

en: You cannot vote again in this poll.
nb_NO: Du kan ikke stemme i denne saken flere ganger.

en: You have to vote for at least one choice. | You have to vote for at least %d choices.
nb_NO[0]: Du må velge minst et alternativ.
nb_NO[1]: Du må velge minst %d alternativer.

en: You cannot vote for more than one choice. | You cannot vote for more than %d choices.
nb_NO[0]: Du kan ikke velge mer enn et alternativ.
nb_NO[1]: Du kan ikke velge mer enn %d alternativer.

en: You have entered an invalid captcha code.
nb_NO: Du har angitt en ugyldig captcha kode.

en: You cannot vote because the quota has been exceeded.
nb_NO: Du kan ikke avgi stemme fordi kvoten er brukt opp.

en: You cannot see results before voting.
nb_NO: Du kan ikke se resultater før du har avgitt stemme.

en: You cannot vote because this poll has not started yet.
nb_NO: Du kan ikke avgi stemme da dette spørsmålet ikke er aktivt enda.

en: You cannot vote because this poll has been completed.
nb_NO: Du kan ikke avgi stemme i denne saken fordi den er avsluttet.

en: You cannot vote because this poll is not available in your region.
nb_NO: Du kan ikke avgi stemme i denne saken fordi den ikke er tilgjengelig i din region.

en: You cannot vote because you have insufficient rights.
nb_NO: Du kan ikke avgi stemme i denne saken fordi du ikke har de nødvendige rettighetene.

en: You cannot vote because you are a guest, please <a href="%s">sign in</a> or <a href="%s">register</a>.
nb_NO: Du kan ikke avgi stemme som besøkende. Vennligst <a href="%s">logg inn</a>. Er du ikke registrert kan du enkelt <a href="%s">opprette bruker her</a>.

en: Other
nb_NO: Øvrig

en: Polls
nb_NO: Meningsmålinger

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Poll
nb_NO: Legg til ny meningsmåling

en: Edit Poll
nb_NO: Endre meningsmåling

en: New Poll
nb_NO: Ny meningsmåling

en: All Polls
nb_NO: Alle meningsmålinger

en: View Poll
nb_NO: Vis meningsmåling

en: Search Polls
nb_NO: Øk meningsmålinger

en: No polls found
nb_NO: Ingen meningsmåling funnet

en: No polls found in Trash
nb_NO: Ingen meningsmåling funnet i papirkurven

en: poll
nb_NO: meningsmåling

en: polls
nb_NO: meningsmålinger

en: Poll updated. <a href="%s">View poll</a>
nb_NO: Meningsmåling oppdatert. <a href="%s">Forhåndsvis</a>

en: Custom field updated.
nb_NO: Eget felt oppdatert.

en: Custom field deleted.
nb_NO: Eget felt slettet.

en: Poll updated.
nb_NO: Meningsmåling oppdatert

en: Poll restored to revision from %s
nb_NO: Meningsmåling gjenopprettet til revisjon fra %s

en: Poll published. <a href="%s">View poll</a>
nb_NO: Meningsmåling publisert. <a href="%s">Forhåndsvis</a>

en: Poll saved.
nb_NO: Meningsmåling lagret.

en: Poll submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview poll</a>
nb_NO: Meningsmåling lagret. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis</a>

en: Poll scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview poll</a>
nb_NO: Meningsmåling planlagt til: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Forhåndsvis</a>

en: M j, Y @ G:i
nb_NO: j M Y @ G:i

en: Poll draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview poll</a>
nb_NO: Meningsmåling kladd oppdatert. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis</a>

en: Previous page
nb_NO: Forrige side

en: Next page
nb_NO: Neste side

en: Vote
nb_NO: Stem

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Proceed
nb_NO: Fortsett

en: %s Vote | %s Votes
nb_NO[0]: %s Stemme
nb_NO[1]: %s Stemmer

en: %label% field does not contain a valid email.
nb_NO: %label% inneholder ikke en gyldig e-postadresse.

en: %label% field is required.
nb_NO: %label% er påkrevd.

en: %label% field does not contain a valid value.
nb_NO: %label% inneholder en ugyldig verdi.

en: %label% field does not support multiple values.
nb_NO: %label% støtter ikke multiple valg.

en: %label% has been used before.
nb_NO: %label% er allerede benyttet.

en: %label% field is not valid.
nb_NO: %label% er ugyldig.

en: You cannot vote because %s field is not allowed.
nb_NO: Du kan ikke avgi stemme i denne saken fordi %s ikke er tillatt.

en: Poll - TotalPoll
nb_NO: Meningsmåling - TotalPoll

en: Poll widget
nb_NO: Meningsmåling Widget

en: Title:
nb_NO: Tittel:

en: Latest Poll - TotalPoll
nb_NO: Siste Meningsmåling - TotalPoll

en: Random Poll - TotalPoll
nb_NO: Tilfeldig Meningsmåling - TotalPoll
