TotalPoll 3 - en to fa_IR translation catalogue (450 entries)

en: "*" means wildcard.
fa_IR: "*" به معنی کلمات.

en: "+" before IP means white-listed / "-" means black-listed / "*" means wildcard
fa_IR: "+" قبل از آی پی به معنی لیست سفید / "-" به معنی لیست سیاه / "*" به معنی کلمات

en: "+" before word means white-listed.
fa_IR: "+" قبل از واژه به معنی لیست سفید

en: "-" before word means black-listed.
fa_IR: "-" قبل از واژه به معنی لیست سیاه.

en: %d Polls to export
fa_IR: %d نظرسنجی برای برون ریزی

en: %d Polls to migrate from TotalPoll
fa_IR: %d نظرسنجی برای مهاجرت از TotalPoll

en: %d Polls to migrate from WP-Polls
fa_IR: %d نظرسنجی برای مهاجرت از WP-Polls

en: %d Polls to migrate from YOP-Polls
fa_IR: %d نظرسنجی برای مهاجرت از YOP

en: %label% field does not contain a valid email.
fa_IR: فیلد %label% حاوی یک ایمیل معتبر نیست.

en: %label% field does not contain a valid value.
fa_IR: %label% زمینه شامل مقدار معتبر نیست.

en: %label% field does not support multiple values.
fa_IR: %label% زمینه نمی تواند از مقادیر چندگانه پشتیبانی کند

en: %label% field is not valid.
fa_IR: فیلد %label% معتبر نیست.

en: %label% field is required.
fa_IR: %label% زمینه الزامی است.

en: %label% for field label.
fa_IR: %label% برای برچسب زمینه.

en: %label% has been used before.
fa_IR: %label% از قبل استفاده شده است.

en: %s Downloads
fa_IR: %s دانلود

en: %s Vote
fa_IR: %s رای

en: %s Votes
fa_IR: %s رای

en: (Not Activated)
fa_IR: (فعال نشده)

en: (Not Compatible)
fa_IR: (سازگار نیست)

en: 0 means permanent.
fa_IR: 0 به معنی دائم است.

en: 0 means unlimited.
fa_IR: 0 به معنی نامحدود.

en: 3rd-party Compatibility
fa_IR: سازگاری با افزونه های دیگر

en: <code>TP_Extension</code> can be used now as a prototype for extensions.
fa_IR: <code>TP_Extension</code> می تواند در حال حاضر به عنوان یک نمونه برای افزودنی ها استفاده می شود.

en: <code>TP_Field</code> can be used now as a prototype for custom fields.
fa_IR: <code>TP_Field</code> می تواند در حال حاضر به عنوان یک نمونه برای فیلد های سفارشی استفاده می شود.

en: <code>TP_HTML</code> is used for HTML manipulation and generation.
fa_IR: <code>TP_HTML</code> برای دستکاری HTML استفاده می شود.

en: <code>TP_Poll</code> is the main class for poll manipulation and rendering.
fa_IR: <code>TP_Poll</code>کلاس اصلی برای نظرسنجی دستکاری و رندر می باشد.

en: <code>TP_Request</code> is used to handle TotalPoll requests.
fa_IR: <code>TP_Request</code>برای رسیدگی به درخواست های TotalPoll استفاده می شود.

en: <code>TP_Template</code> can be used now as a prototype for templates.
fa_IR: <code>TP_Template</code> می تواند در حال حاضر به عنوان یک نمونه برای قالب استفاده می شود.

en: About
fa_IR: درباره

en: Above results
fa_IR: بالای نتایج

en: Above vote
fa_IR: بالا رأی

en: Accepted
fa_IR: پذیرفته شده

en: Access your polls data through an easy-to-use <a href="http://v2.wp-api.org/">HTTP REST API</a>.
fa_IR: دسترسی آسان به داده های نظرسنجی خود از طریق استفاده از <a href="http://v2.wp-api.org/">API بقیه HTTP</a>.

en: Activate
fa_IR: فعال کردن

en: Activate now!
fa_IR: فعال کردن

en: Add New
fa_IR: افزودن

en: Add New Poll
fa_IR: افزودن نظرسنجی جدید

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: After voting
fa_IR: پس از رای گیری

en: All
fa_IR: همه

en: All Polls
fa_IR: همه نظرسنجی ها

en: Allow multiple values
fa_IR: اجازه مقادیر چندگانه

en: Allow only one vote per member
fa_IR: اجازه تنها یک رای برای هر عضو

en: Allow user submissions
fa_IR: اجازه ارسال کاربر

en: And of course a question i.e. What is your favorite colors.
fa_IR: افزودن یک سؤال به عنوان رنگ های مورد علاقه شما.

en: And polish poll's appearance from this one.
fa_IR: و ظاهر نظرسنجی لهستانی از این یکی.

en: Are you planning to switch? You can migrate from WP-Polls and YOP polls easily (and many more plugins are coming).
fa_IR: آیا قصد مهاجرت دارید؟ شما می توانید از افزونه های wp-polls و یا Yop به سادگی به افزونه نظرسنجی مهاجرت کنید.

en: Are you sure?!
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید؟!

en: Ascending
fa_IR: صعودی

en: Asynchronous loading
fa_IR: بارگذاری ناهمگام

en: Audio
fa_IR: صدا

en: Available sizes
fa_IR: اندازه های موجود

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Basic
fa_IR: ساده

en: Before voting
fa_IR: قبل از رای گیری

en: Below results
fa_IR: پایین نتایج

en: Below vote
fa_IR: زیر رای

en: Block re-vote by Cookies
fa_IR: ممنوع کردن رای گیری مجدد توسط کوکی ها

en: Block re-vote by IP
fa_IR: ممنوع کردن رای گیری مجدد توسط آی پی

en: Block vote via direct link
fa_IR: ممنوع کردن رای گیری از طریق لینک مستقیم

en: Browse
fa_IR: مرور

en: Browse the statistics from this tab.
fa_IR: مرور آمارها از این زبانه.

en: Browser
fa_IR: مرورگر

en: Browsers
fa_IR: مرورگرها

en: Bulk Actions
fa_IR: عملیات دسته جمعی

en: Bulk insertion
fa_IR: درج چندتایی

en: Buttons
fa_IR: دکمه‌ها

en: Buy now
fa_IR: همین الان بخرید

en: By
fa_IR: توسط

en: By now you are familiar with the basics of TotalPoll. Thank you for your time! If you need any help, please don't hesitate to visit our <a href="%s">support center</a>.
fa_IR: شما در حال حاضر با اصول اولیه افزونه آشنا هستید. باتشکر به منظور وقتی که گذاشتید! هرگونه کمکی نیاز دارید دریغ نکنید <a href="%s">مرکز پشتیبانی</a>.

en: Change choices settings to match your needs.
fa_IR: تغییر تنظیمات گزینه ها برای مطابقت های مورد نیاز شما.

en: Change results settings to match your needs.
fa_IR: تغییر تنظیمات نتایج برای مطابقت های مورد نیاز شما.

en: Changing the current template requires a page reload. All changes will be saved now. Are you sure?
fa_IR: تغییر قالب فعلی نیاز به بارگذاری صفحه دارد. همه تغییرات ذخیره خواهند شد. شما مطمئن هستید؟

en: Check our knowledge base.
fa_IR: بررسی پایگاه دانش ما

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Choice
fa_IR: انتخاب

en: Choice content
fa_IR: انتخاب محتوا

en: Choice full audio url
fa_IR: انتخاب آدرس کامل صدا

en: Choice full image url
fa_IR: انتخاب آدرس کامل تصویر

en: Choice full video url
fa_IR: انتخاب آدرس کامل ویدیو

en: Choice label
fa_IR: انتخاب برچسب

en: Choice thumbnail audio url
fa_IR: انتخاب آدرس تصویر بندانگشتی صدا

en: Choice thumbnail image url
fa_IR: انتخاب آدرس تصویر بندانگشتی

en: Choice thumbnail video url
fa_IR: انتخاب آدرس تصویر بندانگشتی ویدیو

en: Choices
fa_IR: گزینه ها

en: Choices per page
fa_IR: انتخاب در هر صفحه

en: Collecting additional information from voters has never been that easy. With our unique 5 different field types, you can absolutely collect everything.
fa_IR: جمع آوری اطلاعات بیشتر از رای دهندگان هرگز آسان نیست. با 5 نوع زمینه دلخواه و منحصربفرد شما کاملاً می توانید همه چیز را جمع آوری کنید.

en: Comparison
fa_IR: مقایسه

en: Cookies timeout (minutes)
fa_IR: زمان اتمام کوکی ها (دقیقه)

en: Could not access filesystem.
fa_IR: توانایی دسترسی به فایل سیستم ها نیست

en: Could not fully remove the extension(s) %s.
fa_IR: نمی تواند به طور کامل افزودنی %s پاک شود.

en: Could not fully remove the template(s) %s.
fa_IR: قالب %s را نمی توان به طور کامل حذف کرد.

en: Could not remove the old package.
fa_IR: نمی توان بسته قدیمی را پاک کرد.

en: Count me in the <a href="%s" target="_blank">weekly newsletter</a>.
fa_IR: منم هستم<a href="%s" target="_blank">خبرنامه هفتگی</a>.

en: Credits
fa_IR: اعتبار

en: Current:
fa_IR: کنونی:

en: Custom field deleted.
fa_IR: فیلد سفارشی حذف شد.

en: Custom field updated.
fa_IR: فیلد سفارشی بروز شد.

en: Custom fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Customization
fa_IR: سفارشی سازی

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Deactivate
fa_IR: غیر فعال کردن

en: Deactivate this notifications
fa_IR: غیرفعال کردن این اطلاعیه

en: Default settings
fa_IR: تنظیمات پیش فرض

en: Default value
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Default value per line.
fa_IR: مقادیر پیش فرض در هر خط.

en: Default values
fa_IR: مقادیر پیش فرض

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Denied
fa_IR: پذیرفته نشده

en: Descending
fa_IR: نزولی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Design
fa_IR: طراحی

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Do you need “Welcome message” or “Thank you message”? We have got your back! With over 5 customization settings, you definitely have the total control.
fa_IR: آیا شما نیاز به "پیام خوش آمدید گویی" یا "باتشکر از شما " دارید؟ با تنظیمات دلخواه بخش می تواند آن را کاملاً کنترل کنید.

en: Do you want to receive updates when released?
fa_IR: آیا مایل به دریافت آپدیت در هنگام انتشار هستید؟

en: Done
fa_IR: پایان

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
fa_IR: دریافت بسته نصبی از <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Downloading update from <span class="code">%s</span>&#8230;
fa_IR: درحال دانلود به روز رسانی از <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Poll
fa_IR: ویرایش نظرسنجی

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Enable REST API (Preview)
fa_IR: فعال کردن API REST (پیش نمایش)

en: Enable logs
fa_IR: فعال کردن گزارش ها

en: Enable one-click vote
fa_IR: فعال کردن رای تنها با یک کلیک

en: Enable sharing
fa_IR: فعال کردن اشتراک گذری

en: End date
fa_IR: تاریخ پایان

en: Error message
fa_IR: پیغام خطا

en: Errors
fa_IR: خطاها

en: Expressions
fa_IR: اصطلاحات

en: Extend TotalPoll functionality and appearance with premium extensions and templates.
fa_IR: گسترش قابلیت های TotalPoll و ظاهر با افزودنی ها و قالب های تجاری.

en: Extensible
fa_IR: توسعه پذیر

en: Extension
fa_IR: افزودنی

en: Extension page
fa_IR: صفحه افزودنی

en: Extensions
fa_IR: افزودنی ها

en: Extract thumbnail from video URL?
fa_IR: تصویر بند انگشتی از URL ویدیو

en: Field CSS classes
fa_IR: کلاس های زمینه CSS

en: Field classes
fa_IR: کلاس های زمینه

en: Field default
fa_IR: زمینه پیش فرض

en: Field label
fa_IR: برچسب فیلد

en: Field name
fa_IR: نام فیلد

en: Field rows
fa_IR: ردیف های زمینه

en: Field template
fa_IR: قالب زمینه

en: Field: %s
fa_IR: فیلد:%s

en: Fields
fa_IR: فیلد ها

en: Filesystem error.
fa_IR: خطا در فایل سیستم

en: Filled (required)
fa_IR: پر شوند (الزامی)

en: Filter by list
fa_IR: فیلتر براساس لیست

en: Filter list
fa_IR: فیلتر لیست

en: First
fa_IR: اولین

en: First things first, let's give the poll a title i.e. Favorite colors.
fa_IR: اول از همه، اجازه دهید یک عنوان نظرسنجی با عنوان رنگ های دلخواهتان ایجاد شود.

en: Free!
fa_IR: رایگان!

en: From this page you can manage TotalPoll extensions.
fa_IR: از این صفحه می توانید افزودنی های افزونه را مدیریت کنید.

en: From this page you can manage manage TotalPoll templates.
fa_IR: از این صفحه می توانید قالب های TotalPoll را مدیریت کنید.

en: Full audio url
fa_IR: آدرس کامل صدا

en: Full image url
fa_IR: آدرس کامل تصویر

en: Full video url
fa_IR: آدرس کامل ویدیو

en: General
fa_IR: عمومی

en: Get it
fa_IR: دریافت

en: Give your polls more attraction with Text, Image, Video, Audio, Short code or even HTML.
fa_IR: نظرسنجی های خود را با متن، تصویر، ویدیو و کد کوتاه و یا حتی کد HTML جذاب تر کنید.

en: Global
fa_IR: سراسری

en: Go to Polls
fa_IR: رفتن به نظرسنجی ها

en: HTML
fa_IR: ‏HTML

en: Have a question? Read the FAQs.
fa_IR: سوالی دارید؟ سوالات متداول را بخوانید.

en: Heads up!
fa_IR: توجه!

en: Heads up! Enabling this along with pagination can cause performance issues.
fa_IR: مراقب باش! فعال کردن این به طور بلند مدت با صفحه بندی باعث مشکلاتی در عملکرد می شود.

en: Heads up! Statistics are based on logs.
fa_IR: مراقب باش! آمار براساس گزارش های مربوطه است.

en: Hide new submissions for moderation
fa_IR: مخفی کردن مطالب جدید برای اعتدال

en: Hide results
fa_IR: پنهان کردن نتایج

en: Hold Control/Command for multiple selection.
fa_IR: نگهداشتن کنترل / فرمان برای انتخاب چندگانه.

en: IP
fa_IR: آی پی

en: IP Per line.
fa_IR: هر آی پی در یک خط.

en: IP timeout (minutes)
fa_IR: زمان وقفه آی پی (دقیقه)

en: If you have a template in a .zip format, you may install it by uploading it here.
fa_IR: درصورتی که قالبی با فرمت zip در اختیار دارید, می توانید با آپلود در اینجا آن را نصب کنید.

en: If you have an extension in a .zip format, you may install it by uploading it here.
fa_IR: اگر افزونه را با فرمت zip دارید می توانید از طریق آپلود در اینجا آن را نصب نمایید

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Import
fa_IR: درون‌ریزی

en: Import polls
fa_IR: درون ریزی نظرسنجی ها

en: Include in statistics
fa_IR: دخالت دادن در آمار

en: Include user ID
fa_IR: شامل ID کاربر

en: Include user email
fa_IR: شامل ایمیل کاربر

en: Include username
fa_IR: شامل نام کاربری

en: Install
fa_IR: نصب

en: Install package not available.
fa_IR: بسته نصبی در دسترس نیست

en: Installed
fa_IR: نصب شده

en: Installing the package&#8230;
fa_IR: نصب بسته &#8230;

en: Insufficient data to analyze.
fa_IR: داده های کافی برای تجزیه و تحلیل.

en: Integration
fa_IR: یکپارچه سازی

en: Invalid argument passed
fa_IR: استدلال نامعتبر قبول شد

en: Keep in touch with us!
fa_IR: با ما در تماس باشید!

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Label CSS classes
fa_IR: کلاس های برچسب CSS

en: Label classes
fa_IR: کلاس های برچسب

en: Last
fa_IR: آخرین

en: Lastly, the submissions from this one.
fa_IR: در نهایت، ارسال این یکی.

en: Latest Poll - TotalPoll
fa_IR: آخرین نظرسنجی

en: Limit by date
fa_IR: محدودیت توسط تاریخ

en: Limit by quota
fa_IR: محدودیت توسط سهمیه

en: Limitations
fa_IR: محدودیت ها

en: List
fa_IR: لیست

en: Logs
fa_IR: گزارش ها

en: Make your polls look compelling with customized templates from our store.
fa_IR: نظرسنجی های خود را فوری با قالب های فروشگاه ما شخصی سازی کنید.

en: Maximum selection
fa_IR: حداکثر انتخاب

en: Membership type
fa_IR: نوع عضویت

en: Minimum selection
fa_IR: حداقل انتخاب

en: Mobile-first
fa_IR: سازگار با موبایل

en: Month
fa_IR: ماه

en: Must be a valid regular expression.
fa_IR: باید یک عبارت معتبر به طور منظم باشد.

en: Must match
fa_IR: باید مطابقت داشته باشند

en: Must not match
fa_IR: باید مطابقت نداشته باشند

en: N/A
fa_IR: خالی

en: Name
fa_IR: نام

en: New Poll
fa_IR: نظرسنجی جدید

en: New poll
fa_IR: نظرسنجی جدید

en: New vote has been casted
fa_IR: رای جدید اخذ شد.

en: Newsletter
fa_IR: خبرنامه

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next page
fa_IR: صفحه بعد

en: No extensions. Browse the <a href="%s">store</a>.
fa_IR: بدون افزودنی. فروشگاه <a href="%s"> مرور کنید</a>.

en: No polls found
fa_IR: هیچ نظرسنجی پیدا نشد

en: No polls found in Trash
fa_IR: هیچ نظرسنجی در زباله دان پیدا نشد

en: No templates. Browse the <a href="%s">store</a>.
fa_IR: بدون قالب. مرور <a href="%s">فروشگاه</a> .

en: No, thank you
fa_IR: نه، متشکرم

en: Notifications
fa_IR: اطلاعیه ها

en: Now let's introduce poll choices i.e. Red, green and blue.
fa_IR: حالا گزینه هایی را برای نظرسنجی خود انتخاب کنید.

en: One log | %s logs
fa_IR[0]: %s گزارش

en: One submission | %s submissions
fa_IR[0]: %s ارسال

en: Open a support ticket.
fa_IR: بازکردن یک تیکت پشتیبانی

en: Open this file in the Plugin Editor
fa_IR: بازشدن این فایل در افزونه ویرایشگر

en: Option per line.
fa_IR: هر خط یک گزینه.

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: Order by
fa_IR: مرتب سازی

en: Order choices
fa_IR: ترتیب انتخاب

en: Order direction
fa_IR: جهت مرتب سازی

en: Order results
fa_IR: ترتیب نتایج

en: Other
fa_IR: غیره

en: Overall performance
fa_IR: عملکرد کلی

en: Package install failed.
fa_IR: نصب بسته شکست خورده است.

en: Package installed successfully.
fa_IR: افزونه با موفقیت نصب شد .

en: Packages updated successfully.
fa_IR: پکیج ها باموفقعیت به روز رسانی شدند.

en: Paste this shortcode anywhere to embed the poll.
fa_IR: برای جاسازی این نظرسنجی، این کد را در سایت خود قرار دهید.

en: Percentages
fa_IR: درصد

en: Platform
fa_IR: پلتفرم

en: Platforms
fa_IR: پلتفرم ها

en: Please attach the following information when you open a new ticket.
fa_IR: هنگام باز کردن یک تیکت جدید لطفا اطلاعات زیر را کامل کنید.

en: Please enter your Envato license key.
fa_IR: لطفا کلید مجوز Envato خود را وارد کنید.

en: Poll
fa_IR: نظرسنجی

en: Poll - TotalPoll
fa_IR: نظرسنجی

en: Poll draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview poll</a>
fa_IR: پیش نویس نظرسنجی به روز شد. <a target="_blank" href="%s">پیش نمایش نظرسنجی</a>

en: Poll notification: New vote - %s
fa_IR: اعلان نظرسنجی : رای جدید - %s

en: Poll published. <a href="%s">View poll</a>
fa_IR: نظرسنجی منتشر شد. <a href="%s">نمایش نظرسنجی</a>

en: Poll restored to revision from %s
fa_IR: نظرسنجی به رونوشت %s بازگردانده شد.

en: Poll saved.
fa_IR: نظرسنجی ذخیره شد.

en: Poll scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview poll</a>
fa_IR: برنامه ریزی نظرسنجی برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">پیش نمایش نظرسنجی</a>

en: Poll submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview poll</a>
fa_IR: نظرسنجی ثبت شد. <a target="_blank" href="%s">پیش نمایش نظرسنجی</a>

en: Poll updated.
fa_IR: نظرسنجی به روز رسانی شد.

en: Poll updated. <a href="%s">View poll</a>
fa_IR: نظرسنجی به روز رسانی شد. <a href="%s">نمایش نظرسنجی</a>

en: Poll widget
fa_IR: ابزارک نظرسنجی

en: Polls
fa_IR: نظرسنجی ها

en: Polls have been migrated successfully.
fa_IR: نظرسنجی با موفقیت منتقل شده است.

en: Polls import
fa_IR: درون ریزی نظرسنجی ها

en: Preparing to install <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;
fa_IR: آماده سازی برای نصب <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Previous page
fa_IR: صفحه قبلی

en: Print
fa_IR: چاپ

en: Proceed
fa_IR: پردازش شده

en: Protip: Use bulk insertion when you have already a list of choices.
fa_IR: نکته: استفاده از درج چندتایی زمانی که شما در حال افزودن یک لیست از گزینه ها هستید مقدور است.

en: Publish
fa_IR: انتشار

en: Purge cache
fa_IR: پاکسازی کش

en: Question
fa_IR: سوال

en: Quota
fa_IR: سهمیه

en: Quota (votes)
fa_IR: سهمیه (آرا)

en: Radio
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Random Poll - TotalPoll
fa_IR: نظرسنجی تصادفی

en: Receive updates by activating TotalPoll via Envato license key.
fa_IR: دریافت به روز رسانی با TotalPoll فعال کردن از طریق کلید مجوز Envato.

en: Refresh (new purchases)
fa_IR: تازه کردن (خرید جدید)

en: Regenerate poll unique ID
fa_IR: بازسازی شناسه منحصربه فرد نظرسنجی

en: Regex
fa_IR: عبارت

en: Regular expression
fa_IR: عبارت منظم

en: Regular vote tracking has been made easy. You can now track votes daily, weekly and monthly. Even, you can track custom field values with votes.
fa_IR: ردیابی رای به طور منظم است و آسان ایجاد می شود. هم اکنون می توانید رای روزانه، هفتگی و ماهانه را پیگیری کنید.

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Removing the old version of the package&#8230;
fa_IR: پاک کردن نسخه های قدیمی بسته &#8230;

en: Request
fa_IR: درخواست

en: Require membership
fa_IR: عضویت الزامی است

en: Require reCaptcha
fa_IR: ری کپچا مورد نیاز است

en: Require vote
fa_IR: رای مورد نیاز

en: Requires
fa_IR: مورد نیاز

en: Requires %s
fa_IR: نیاز به %s

en: Reset
fa_IR: تنظیم مجدد

en: Reset settings to defaults
fa_IR: بازگردانی تنظیمات به پیش فرض

en: Reset votes
fa_IR: تنظیم مجدد آرا

en: Results
fa_IR: نتایج

en: Results Shortcode
fa_IR: کد کوتاه نتایج

en: Results content
fa_IR: محتوای نتایج

en: Results fragments
fa_IR: تکه های نتایج

en: Return to Templates
fa_IR: بازگشت به قالب ها

en: Return to extensions
fa_IR: بازگشت به افزودنی ها

en: Rich
fa_IR: محتوا

en: Rows
fa_IR: ردیف ها

en: SEO Friendly
fa_IR: سازگار با سئو

en: STOP!
    
    Some of your changes will be lost because your PHP configuration is limited to %d inputs per page and unfortunately you have exceeded that limit.
    
    Please ask your hosting provider to change the value of 'max_input_vars' in your PHP.INI file to a higher number.
    
    For more details please visit our help center.
fa_IR: بایست!
    
    برخی از تغییرات شما از دست رفته خواهد بود چون تنظیمات PHP %d ورودی در هر صفحه محدود است و متاسفانه شما بیش از حد آن استفاده کردید.
    
    -ارائه برای تغییر مقدار 'max_input_vars' در پی اچ پی خود را بپرسید. فایل INI به تعداد بالاتر.
    
    برای اطلاعات بیشتر به مرکز راهنمایی مراجعه کنید.

en: Save changes
fa_IR: ذخیره ی تغییرات

en: Screens
fa_IR: صفحه نمایش

en: Scroll up after vote submit
fa_IR: رفتن به بالای صفحه پس از ارسال رای

en: Search Engine Optimization is a very key factor for every website. Thus, TotalPoll makes polls more search-engine friendly in order to get more search traffic.
fa_IR: بهینه سازی موتور جستجو یک عامل بسیار کلیدی برای هر وب سایت است. نظرسنجی های ایجاد شده با این افزونه می تواند با بهترین نحو در ترافیک سایت شما با بهینه سازی در موتورهای جستجو موثر باشد.

en: Search Polls
fa_IR: جستجوی نظرسنجی ها

en: Select
fa_IR: انتخاب کنید

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Select bulk action
fa_IR: انتخاب عملیات کلی

en: Set a "thank you" or "welcome" message from this tab.
fa_IR: تنظیم یک پیام "متشکریم" یا "خوش آمدید" از این زبانه.

en: Set current settings as defaults
fa_IR: تنظیم تنظیمات فعلی بعنوان پیش فرض

en: Set limitations to match your needs.
fa_IR: تنظیم محدودیت با مطابقت های مورد نیاز شما.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Sharing
fa_IR: اشتراک گذاری

en: Sharing expression
fa_IR: اشتراک گذاری

en: Shortcode
fa_IR: کدکوتاه

en: Site Key
fa_IR: کلید سایت

en: Social networks
fa_IR: شبکه های اجتماعی

en: Start date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Statistics
fa_IR: آمار

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Store
fa_IR: فروشگاه

en: Submissions
fa_IR: ارسال

en: Subscribe
fa_IR: اشتراک

en: Successfully installed the package <strong>%1$s %2$s</strong>.
fa_IR: افزونه <strong>%1$s %2$s</strong> با موفقیت نصب شد.

en: Support / Help
fa_IR: پشتیبانی/ راهنما

en: Support Center
fa_IR: مرکز پشتیبانی

en: Take TotalPoll’s functionality a step further with powerful extensions from our store.
fa_IR: گسترش قابلیت های TotalPoll با افزودنی ها و قالب های تجاری.

en: Template
fa_IR: الگو

en: Template page
fa_IR: صفحه الگو

en: Templates
fa_IR: الگوها

en: Testimonials
fa_IR: نظرات مشتریان

en: Text
fa_IR: متن

en: Text area
fa_IR: ناحیه متن

en: Thank you for activating TotalPoll.
fa_IR: از شما به خاطر فعال کردن TotalPollمتشکریم.

en: Thank you for using TotalPoll! This update brings several improvements and new features along with fixes of known bugs.
fa_IR: باتشکر برای استفاده از TotalPoll! این به روز رسانی شامل بهبود ها و ویژگی های جدید و رفع اشکالات شناخته نشده است.

en: Thank you!
fa_IR: سپاس از شما!

en: The <code>extension.php</code> file doesn't contain a valid extension header.
fa_IR: فایل <code>extension.php</code> دارای سربرگ قالب نامعتبر است.

en: The <code>extension.php</code> file doesn't contain the minimum required version.
fa_IR: فایل <code>template.php</code> حاوی حداقل  نسخه مورد نیاز نیست.

en: The <code>template.php</code> doesn't contain a valid template header.
fa_IR: این <code>template.php</code> شامل یک سربرگ قالب معتبر نیست.

en: The <code>template.php</code> file doesn't contain the minimum required version.
fa_IR: فایل <code>template.php</code> حاوی حداقل مورد نیاز نسخه نیست.

en: The ability of Totalpoll to reduce votes and results makes it easy for you to specify conditions under which visitors can vote in a poll or see its results.
fa_IR: قابلیت Totalpoll در محدودسازی امتیازات و نتایج، ایجاد شرایط برای تعیین کاربرانی که می توانند در نظرسنجی شرکت کنند یا نتایج را مشاهده کنند را آسان می سازد.

en: The cache has been purged.
fa_IR: کش پاک سازی شده است.

en: The extensibility of TotalPoll makes such extensions and templates possible. Developers can certainly make TotalPoll a step further to suit your needs.
fa_IR: توسعه پذیری افزونه باعث می شود که چنین افزودنی ها با قالب امکان پذیر شوند. توسعه دهندگان مطمئنا می توانند افزونه را یک گام بیشتر به نیازی های شما جلو ببرند.

en: The extension is missing the <code>extension.php</code> essential file.
fa_IR: افزودنی <code>extension.php</code> از دست رفته است که ضروری می باشد.

en: The package contains no files.
fa_IR: هیچ فایلی در پکیج وجود ندارد.

en: The package is at the latest version.
fa_IR: این پکیج آخرین نگارش آن است.

en: The submitted license key isn't valid. Please check it.
fa_IR: کلید مجوز ارائه شده معتبر نیست. لطفا بررسی کنید.

en: The template is missing the <code>%s</code> file.
fa_IR: فایل قالب <code>%s</code> از دست رفته است.

en: The template is missing the <code>template.php</code> stylesheet.
fa_IR: فایل  <code>template.php</code> از دست رفته است.

en: There are no logs.
fa_IR: هیچ گزارشی وجود ندارد.

en: There are no submissions.
fa_IR: هیچ ارسالی وجود ندارد

en: There are stored submissions, but custom fields must be present to browse them.
fa_IR: ارسالی های ذخیره شده ای وجود دارند ولی برای پیمایش انها باید فیلدهای اضافه وجود داشته باشد.

en: This can be useful when TotalPoll is being used with cache plugins.
fa_IR: وقتی TotalPoll از افزونه های کش استفاده می کند این می تواند مفید باشد.

en: This extension requires TotalPoll version %s or higher
fa_IR: این افزودنی نیاز به نگارش %s یا بالاتر دارد.

en: This poll was created with prior version of TotalPoll. Please <a href="%s">migrate your polls</a>.
fa_IR: این نظرسنجی با نسخه های قبلی از TotalPoll ایجاد شده است. لطفاً<a href="%s"> نظرسنجی خود را منتقل کنید</a>.

en: This template requires TotalPoll version %s or higher
fa_IR: این قالب نیاز به نگارش %s TotalPoll یا بالاتر دارد

en: Thumbnail audio url
fa_IR: آدرس تصویر بندانگشتی صدا

en: Thumbnail image url
fa_IR: آدرس تصویر بندانگشتی

en: Thumbnail video url
fa_IR: آدرس تصویر بندانگشتی ویدیو

en: Time
fa_IR: زمان

en: Tips, tutorials and useful WordPress resources.
fa_IR: راهنمایی، آموزش و منابع  مفید وردپرس.

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: Tools
fa_IR: ابزار ها

en: Tools for importing, exporting and migrating polls.
fa_IR: ابزارها برای درون ریزی، برون ریزی و انتقال نظرسنجی ها.

en: Total votes
fa_IR: مجموع آرا

en: TotalPoll About
fa_IR: درباره TotalPoll

en: TotalPoll Extensions
fa_IR: افزودنی های TotalPoll

en: TotalPoll Options
fa_IR: گزینه های TotalPoll

en: TotalPoll Store
fa_IR: فروشگاه TotalPoll

en: TotalPoll Support Center
fa_IR: مرکز پشتیبانی TotalPoll

en: TotalPoll Templates
fa_IR: الگوهاِی TotalPoll

en: TotalPoll Tools
fa_IR: ابزارهای نظرسنجی

en: TotalPoll Update
fa_IR: بروزرسانی TotalPoll

en: TotalPoll is compatible with other plugins like WPML, ACF, WP SUPER CACHE and Others.
fa_IR: افزونه TotalPoll با دیگر افزونه های مانند WPML, ACF, WP SUPER CACHE و ... کاملاً سازگار است.

en: TotalPoll was developed with performance in mind! It functions without a glitch with WordPress.
fa_IR: TotalPoll با عملکرد در ذهن توسعه داده شده است و با وردپرس هماهنگ است.

en: TotalPoll will synchronize votes between translations automatically. Therefore, choices must be in the exact order across all translations.
fa_IR: پلاگین TotalPollامتیازات بین نسخه های ترجمه شده را به طور خودکار هماهنگ می سازد. بنابراین انتخابهای شما باید در تمام زبان ها کاملا به ترتیب باشند.

en: Totalpoll integrates your polls everywhere like with a short code, widget or even a direct link.
fa_IR: افزونه نظرسنجی می تواند با استفاده از کدکوتاه و یا ابزارک ها یا لینک در همه جا استفاده شود.

en: Trace back every vote, with an informative log to identify any cheating attempts.
fa_IR: ردیابی هر رای، با ورود به تاریخچه های سیستم برای شناسایی هر گونه تلاش برای تقلب.

en: Transition
fa_IR: انتقال

en: Under the Hood
fa_IR: در زیر داشبورد

en: Unique
fa_IR: منحصر بفرد

en: Unpacking the package&#8230;
fa_IR: بازگشایی بسته نصبی &#8230;

en: Unpacking the update&#8230;
fa_IR: بازکردن بسته به روز رسانی &#8230;

en: Until reaching
fa_IR: تا رسیدن به

en: Update
fa_IR: بروز رسانی

en: Update package not available.
fa_IR: به روز رسانی بسته در دسترس نیست.

en: Update to %s
fa_IR: به روزرسانی به %s

en: Updates
fa_IR: بروزرسانی

en: Upload
fa_IR: آپلود

en: Upload image first
fa_IR: آپلود اولین تصویر

en: Upload package
fa_IR: آپلود بسته

en: Use common keywords for best results.
fa_IR: استفاده از کلمات کلیدی رایج برای بهترین نتایج.

en: User agent
fa_IR: عامل کاربر

en: User friendly
fa_IR: کاربر پسند

en: Validations
fa_IR: درست سنجی

en: Version
fa_IR: نسخه

en: Version %s
fa_IR: ورژن %s

en: Video
fa_IR: ویدئو

en: View Poll
fa_IR: نمایش نظرسنجی

en: Visit this page if you need any help with TotalPoll.
fa_IR: بازدید از این صفحه اگر نیاز به هر راهنمایی همراه با TotalPoll دارید.

en: Vote
fa_IR: ارسال

en: Votes
fa_IR: آرا

en: Votes casted
fa_IR: قالب آرا

en: Votes casted this month
fa_IR: قالب آرای این ماه

en: Votes casted this week
fa_IR: قالب آرای این هفته

en: Votes casted today
fa_IR: قالب آرای امروز

en: Votes over months
fa_IR: آرا در طول ماه

en: Votes over the last 30 days of activity
fa_IR: آرای  30 روز گذشته

en: Votes over years
fa_IR: آرا در طول سال

en: Votes per ip
fa_IR: رأی برای هر IP

en: Voting limitations
fa_IR: محدودیت رای دهی

en: Voting via links has been disabled for this poll.
fa_IR: رای گیری از طریق لینک برای این نظرسنجی غیر فعال شده است.

en: Welcome to
fa_IR: خوش آمدید به

en: Welcome!
fa_IR: خوش آمدید!

en: What’s New
fa_IR: چه خبر

en: With TotalPoll, you can now create polls within 60 seconds! Its user friendly interface was expertly designed to make poll creation hassle-free.
fa_IR: با افزونه TotalPoll، شما می توانید در حالت فعلی نظر سنجی ها را 60 ثانیه ای ایجاد کنید! رابطه کاربر پسند ماهرانه طراحی شده است.

en: With Totalpoll, you gain more engagement with an optimal viewing experience for your visitors. And your polls will always look amazing whether in a laptop, tablet or a smartphone.
fa_IR: با افزونه Totalpoll شما می توانید تعامل و تجربه بیشتری بین کاربران خود تجربه کنید. نظرسنجی ها، شما را در انواع دستگاه ها مانند لپ تاپ، تبلت و گوشی های هوشمند شگفت زده می کنند.

en: Word per line.
fa_IR: کلمه در هر خط.

en: Year
fa_IR: سال

en: You are almost done! Now It's time to publish the poll.
fa_IR: تقریبا تمام است! زمان انتشار این نظرسنجی است.

en: You are currently receiving updates!
fa_IR: شما در حال دریافت به روزرسانی ها هستید!

en: You can access to your polls and TotalPoll features from this menu.
fa_IR: شما از این منو می توانید به ویژگی نظرسنجی های TotalPoll دسترسی داشته باشید.

en: You can also browse the logs from this tab.
fa_IR: شما همچنین می توانید گزارش ها را از این زبانه مرور کنید.

en: You can create your first poll from this page.
fa_IR: شما می توانید اولین نظرسنجی خود را از این صفحه ایجاد کنید.

en: You can manage custom fields from this tab.
fa_IR: شما می توانید فیلد های دلخواه را از این زبانه مدیریت کنید.

en: You can use %question% variable for question text.
fa_IR: شما می توانید از متغیر %question% برای متن سوالات استفاده کنید.

en: You can use this button to reset choices votes to 0. You can also set votes manually from "votes" field underneath.
fa_IR: شما می توانید این دکمه را برای تنظیم مجدد انتخاب رای برروی 0 بگذارید. همچنین به صورت دستی از فیلد آرا استفاده کنید.

en: You cannot see results before voting.
fa_IR: شما نمی توانید نتایج را قبل از رای دادن مشاهده کنید.

en: You cannot vote again in this poll.
fa_IR: شما نمی توانید دوباره در این نظرسنجی رای دهید.

en: You cannot vote because %s field is not allowed.
fa_IR: شما نمی توانید رای دهید زیرا فیلد %s نامعتبر است.

en: You cannot vote because the quota has been exceeded.
fa_IR: شما نمی توانید به دلیل سهمیه بندی بیش از حد رای دهید.

en: You cannot vote because this poll has been completed.
fa_IR: شما نمی توانید رای دهید نظرسنجی پایان یافته است.

en: You cannot vote because this poll has not started yet.
fa_IR: شما نمی توانید رای دهید نظرسنجی هنوز شروع نشده است.

en: You cannot vote because this poll is not available in your region.
fa_IR: شما نمی توانید به دلیل منطقه جغرافیایی و مکانی خود رای دهید.

en: You cannot vote because you are a guest, please <a href="%s">sign in</a> or <a href="%s">register</a>.
fa_IR: شما به دلیل آنکه مهمان هستید نمی توانید رای دهید. لطفاً<a href="%s">وارد شوید</a> یا <a href="%s">ثبت نام کنید</a>.

en: You cannot vote because you have insufficient rights.
fa_IR: شما عدم نقش کافی نمی توانید به دلیل رای دهید.

en: You cannot vote for more than %d choices.
fa_IR: شما نمی توانید با بیش از %d انتخاب رای دهید.

en: You cannot vote for more than one choice.
fa_IR: شما نمی توانید با بیش از یک انتخاب رای دهید.

en: You have entered an invalid captcha code.
fa_IR: تصویر امنیتی که وارد کرده اید نامعتبر است

en: You have to vote for at least %d choices.
fa_IR: شما باید حداقل %d گزینه را برای رای انتخاب کنید.

en: You have to vote for at least one choice.
fa_IR: شما باید حداقل یک گزینه را برای رای انتخاب کنید.

en: You need to <a href="%s">enter your Envato license key</a> in order to update TotalPoll.
fa_IR: شما نیاز به <a href="%s">یک کلید انواتو دارید</a> برای دریافت به روز رسانی های خودکار.

en: option_key : Option label
fa_IR: option_key : برچسب گزینه

en: or
fa_IR: یا

en: poll
fa_IR: نظرسنجی

en: polls
fa_IR: نظرسنجی ها
